10,20 EUR +dodatki

Dam pracę w Holandii na magazynie sklepu internetowego od zaraz w Waalwijk 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk ( Brabancja Północna )
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-12
  • Długość umowy: ,,
  • Opublikowany: 5 grudnia 2019 00:23

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii dla komisjonerów na magazynie sklepu internetowego w rejonie Waalwijk przy kompletowaniu, pakowaniu zamówień.

Holandia | Waalwijk ( Brabancja Północna ) | 10,20 EUR +dodatki

Opis stanowiska:
Praca fizyczna w magazynie sklepu internetowego z produktami gospodarstwa domowego, zabawkami, elektroniką oraz odzieżą. Zbieranie zamówień, sortowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów. Praca zmianowa. Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu lub co tydzień (2 opcje do wyboru)

Wymagania:
Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 9625ddbba614be49