10,91 Eur na godz.

Dam pracę w Holandii na magazynie marketu od zaraz bez znajomości języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 marca 2019 00:39

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie supermarketu. Zatrudnienie dla Polaków w Rotterdamie bez znajomości języka, a także z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Rotterdam.

Wynagrodzenie: 10,91 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na magazynie przy użyciu skanera dla sklepu spożywczego, a następnie układanie na palety tych produktów;
  • rozładowywanie kontenerów oraz pudełek, w których znajdują się różnorodne produkty;
  • wykonywanie innych praz w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • nie jest wymagana znajomość języka holenderskiego, ale konieczny jest język angielski;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • gwarantowana liczba godzin do przepracowania;
  • atrakcyjne warunki finansowe, pensja wypłacana co tydzień,  a do tego dodatki zmianowe;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na cały okres zatrudnienia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: gratka.pl/praca/magazynier-w-albert-heijn-z-gwarancja-godzin/ob/9649205

ID ogłoszenia: 1995c7e872f19026