10,38

Dam pracę w Holandii na magazynie z elektroniką od zaraz, Tilburg 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Stała praca
  • Opublikowany: 31 maja 2021 00:55

Od zaraz w rejonie m.in. Tilburga dostępna ciekawa praca w Holandii na magazynie z elektroniką – tablety, laptopy, smartfony etc. Zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu etc.

Dla naszego klienta w miejscowości Tilburg i Waalwijk, poszukujemy pracowników magazynowych do pracy na magazynie z elektroniką najwyższej jakości (smartfony, tablety, laptopy itp.).

Aktualnie dostępne stanowiska:

Pracownik magazynu wszystkie działy € 10,38 brutto/godz. + dodatek zmianowy
€ 10,38 brutto/godz. + dodatek zmianowy 8,75% (dla systemu dwu zmianowego)
€ 10,38 brutto/godz. + dodatek zmianowy 13,75% (dla systemu trzy zmianowego)
Pakowacz € 10,38 brutto/godz. + dodatki zmianowe
Stager € 10,38 brutto/godz. + dodatki zmianowe
Operator € 10,38 brutto/godz. + dodatki zmianowe
Operator wózka wysokiego składowania (reachtruck) € 11.40 brutto/godz. + dodatki zmianowe
Obowiązki pracowników Syncreon w zależności od działu:
Zbieranie zamówień
Rozładunek / załadunek towarów
Pakowanie
Obsługa wózków widłowych
Praca ze skanerem
Praca z komputerem
Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywny B1
Mile widziane własne zakwaterowanie i transport Tilburg/Waalwijk/okolice
Mile widziane doświadczenie jako kierowca EPT, HT lub RT
Doświadczenie w logistyce mile widziane, ale nie wymagane
Prawo jazdy będzie dużym atutem
Motywacja i chęć do pracy
Chęć do pracy w systemie dwu lub trzy zmianowym
VOG
Nasza oferta:
Stawka €10,38 – €11,40 brutto/h (w zależności od stanowiska)
Dodatki zmianowe, urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania CV na:

jobs@axell.nl

ID ogłoszenia: 16660b0a99f1fb67