do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji kanapek Amsterdam bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2015 01:36

Szukamy osób do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Oferta z Amsterdamu dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– kontrolowanie jakości produktów
– układanie warzyw, składników na kanapki
– zajmowanie się pakowaniem
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane
– wyjazd na dłuższy okres
– angielskie w stopniu dobrym
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– sprawność fizyczna, ruchowa
– pozytywne nastawienie do życia

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– szkolenia wprowadzające
– przyjazną atmosferę na miejscu
– pracę w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: praca@sbaeuro.pl z dopiskiem: KANAPKI.

Źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-kanapek-amsterdam-id281411.html

ID ogłoszenia: 818553eb80b3db8a

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii na produkcji kanapek Amsterdam bez języka”

  1. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam Holandia.Znam 5 języków obcych.Odpowiedzialna młodą osobą która szuka zatrudnienia na terenie miasta Amsterdam Holandia.Mam wyksztalcenie policealne.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Chce się uczyć i pracować na terenie miasta Amsterdam w Holandii od dzisiaj.Dobrze się uczę z nauk ścisłych.Wyjazd na stałe.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta (sprzedaży biletów i tym podobne) muzyce i handlu pracowałam w tych zawodach przez 25 lat.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Jestem bardzo pracowitą osobą która szuka zatrudnienia na terenie miasta Amsterdam w Holandii od dzisiaj.Muj numer telefonu 797918823.

  2. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;
    0657456945

Zostaw odpowiedź do andzia