8,53 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii na produkcji mebli bez znajomości języka Rijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijen
  • Opublikowany: 13 września 2015 16:24

Chętnie zatrudnimy pracowników bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii, Rijen na linii produkcyjnej przy pakowaniu mebli ogrodowych oraz kontrolowaniu jakości produktów.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Rijen
Wynagrodzenie: 8,53 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: H/204

Zadania:
– należy dokładnie według instrukcji składać meble
– pakowanie towarów
– należy kontrolować jakość mebli i w razie niejasności zgłaszać o błędach
– kontaktowanie się z osobą przełożoną
– wykonywanie zlecanych zadań

Wymagania:
– umiejętność pracowania w grupie
– dostosowanie się do panujących warunków
– doświadczenie na podobnych stanowiskach jest bardzo istotne
– niemiecki bądź angielski na dobrym poziomie
– zależy nam na osobach, które odpowiedzialnie podchodzą do zadań
– prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
– zapewniamy niezbędne szkolenia
– podniesienie swoich kwalifikacji
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– pracę bez konieczności znajomości języka holenderskiego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-20cdk9

ID ogłoszenia: 8755f57b1946bbf

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii na produkcji mebli bez znajomości języka Rijen”

  1. Jestem zainteresowany . Doświadczenie na produkcji i kierowanie pracą fabryki mebli .
    Prawo jazdy b,c , uprawnienia na wózki widłowe .
    Mikołaj Elsner.
    793383193