do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji mrożonek Tilburg bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 04:09

Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy pakowaniu mrożonek dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Holandia praca w Tilburgu bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pakowanie mrożonek
– kodowanie produktów
– układanie towaru w skrzynkach
– zajmowanie się obsługą maszyn produkcyjnych
– dbanie o każdy szczegół
– praca przy taśmie
– zgłaszanie o błędach

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim bądź angielskim
– doświadczenie na produkcji spożywczej będzie atutem
– posiadanie prawa jazdy kat.B mile widziane
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– zdobycie ciekawego doświadczenia
– dla najlepszych pracowników dłuższa współpraca
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– przy dłuższym okresie zatrudnienia możliwość uzyskania podwyżki
– płatne zakwaterowanie
– ubezpieczenie i transport możliwy do wykorzystania za odpowiednią dopłatą
– na miejscu obecność polskich koordynatorów

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-tilburg,oferta,3626160

ID ogłoszenia: 882545ed2d68b9b9

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii na produkcji mrożonek Tilburg bez znajomości języka”

  1. bartlomiej Drespa na 11 listopada 2014 @ 15:52

    Szukam pilnie pracy jestem na terenie Holandii wraz z kolegom po zakoniczeniu umowy utracilismy zakwaterowanie i niechcemy zjezdzać do polski czekam pilnie na odpowieć

  2. witam czy oferta pracy jest aktualna

  3. mlode malrzenstwo z doswiadczeniem na 23 listopada 2014 @ 17:33

    Witam poszukujemy pracy na terenie holandi jestesmy mlodzi i mamy doswiadczenie prosimy o wiadomosc pod num 791760889