do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji przy pakowaniu sałatek Tilburg bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 20 października 2014 01:37

Zatrudnienie w Tilburgu na linii produkcyjnej przy pakowaniu sałatek. Praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca nie wymaga od kandydatów posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik jest zatrudniony w celu wykonywania takich czynności jak:
– mycie warzyw i ich krojenie
– układanie produktów do pudełek
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– pakowanie pudelek w zbiorcze kartony
– przygotowywanie zapełnionych palet do magazynowania

Wymagania:
– język niemiecki lub angielski w stopniu pozwalającym na komunikację z pracodawcą
– posiadanie prawa jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– doświadczenie produkcyjne mile widziane
– przestrzeganie zasad BHP
– osoba schludna
– odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– dla najlepszych pracowników podwyżki
– oferujemy ścieżki rozwojowe
– dla chętnych możliwość stałej współpracy
– możliwość skorzystania z propozycji mieszkaniowej (płatnej)
– na miejscu kontakt z polskim opiekunem
– zapewniamy transport do pracy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem strony: tnsgroup.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230h4j/

ID ogłoszenia: 42954443e42365d0

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii na produkcji przy pakowaniu sałatek Tilburg bez języka”

  1. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani.w wieku od 19 /do 20lat Znamy język niemiecki komunikatywnie .Mamy doświadczenie przy pakowaniu sortowaniu nasz nr 782483658

  2. Witam,
    Jestem zainteresowana oferta pracy. Razem z kuzynka mozemy podjać prace od zaraz. 503956907