do ustalenia

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji przy pakowaniu spożywczym Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 22:00

Przetwórstwo spożywcze zatrudni od zaraz pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Bredy na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Obowiązkowa jest znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: FD/10/2014

Zadania:
– praca na produkcji
– zajmowanie się pakowaniem produktów spożywczych
– kontrolowanie jakości produktów
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– kandydaci bez szkodliwych nałogów
– sumienne wykonywanie zadań
– punktualność, dokładność, sumienność
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– miejsce zamieszkania
– pomagamy przy wypełnianiu formalności administracyjnych
– pomoc przy wyrobieniu numeru SOFI
– pracę w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: kristof@allinpersoneel.nl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23236m/

ID ogłoszenia: 311545a6f88a9d85

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji przy pakowaniu spożywczym Breda”

  1. faber halina alicja na 13 listopada 2014 @ 15:46

    Witam. Jestem zainteresowana praca w tej branzy.Nie posiadam szkodliwych nawykow. Pozdrowienia.

  2. pilnie zainteresowany podjeciem pracy od zaraz na 18 maja 2017 @ 08:54

    Witam,jestem pilnie zainteresowany podjeciem pracy od zaraz. niestety nie mam mozliwosci wyslania cv, natomiast pragne poinformowac, ze jestem 24l osoba, aktualnie przebywam niedaleko waalwijk. Jezyk ang znam na poziomie zainteresowanym tzn jestem w stanie pracowac nie tylko Z polakami, oraz nie stanowiloby prpblemu pracowanie jak i odbycie ewentualnych szkolen w j ang.Uprzejmie prosze o jak najszybszy kontakt oraz pozytywne rpzpatrzenie mojej odpowiedzi na oferte.Pozdrawiam Wojciech Dudek mail Wdudekroboczy@gmail.com