do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji pakowanie żywności Eindhoven od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 23:01

Producent żywności z Eindhoven od zaraz szuka pakowaczy do pracy w Holandii. Oferta w przetwórni mięsnej bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu. Mile widziane kobiety. Zatrudnienie na okres min. 2 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony jest odpowiedzialny za pakowanie produktów żywnościowych, przygotowywanie ich do wysyłki. Pracownik będzie również kontrolował jakość produktów znajdujących się na paletach.

Wymagania:
– mile widziane kobiety
– chęć do podjęcia pracy od zaraz na min. 2 miesiące
– osoby z wigorem, pozytywnie nastawione do życia
– otwartość na nowych ludzi
– posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– podpisanie umowy tymczasowej
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia w międzynarodowym zespole
– zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie
– pomagamy przy wypełnianiu formalności administracyjnych
– dla chętnych możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– organizujemy wyjazdy do Holandii z okolic Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Lubuskiego

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: pollux.ela@pollux-international.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22200k/

ID ogłoszenia: 94953fb8bbe24f6a

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii na produkcji pakowanie żywności Eindhoven od zaraz”

  1. PitekLuka na 28 lipca 2015 @ 10:57

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy . Dyspozycyjny od zaraz. Dziękuję tel. 539261453