atrakcyjne

Dam pracę w Holandii na produkcji sałatek bez znajomości języka od zaraz w Rotterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 listopada 2021 00:14

Fabryka z Rotterdamu poszukuje kandydatów do legalnej pracy w Holandii przy produkcji sałatek. Zatrudnienie bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie i ubezpieczenie będzie zapewnione.

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii !

Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !

Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji- koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- Dronten

Szukamy osób zmotywowanych do pracy ! Nie wymagamy znajomości języka obcego !

Zakres obowiązków:
– sortownie i kontrola jakości warzyw
– krojenie świeżych warzyw
– mycie oraz pakownie warzyw
– dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
– atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
– wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– umowę na warunkach holenderskich,
– na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii ?

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas

Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 !
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 957618e6a98db4e1