stawki wiekowe

Dam pracę w Holandii na produkcji sera bez języka Zwolle 2015 od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 16:37

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Zwolle na linii produkcyjnej przy pakowaniu sera bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować w firmie holenderskiej, w której zostanie przydzielony do takich zadań jak:
dla mężczyzn
– dbanie o prawidłowy przebieg produkcyjny
– donoszenie towaru na taśmociąg
dla kobiet
– ważenie produktów
– pakowanie produktów w pudełka
– układanie zapakowanych serów w kartony

Wymagania:
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
– chęć do rozwijania swoich umiejętności
– punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie
– staranne wykonywanie zlecanych zadań
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie mile widziane

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę
– dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– stawki wiekowe w przedziale od 7 do 9,09 euro/h brutto
– zapewniamy do 55 godzin pracy w tygodniu
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– miejsce zamieszkania blisko miejsca pracy
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– wyrobienie nadgodzin płatne 150%
– dla chętnych możliwość dłuższej współpracy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: +34 60-41-78-011 w godzinach od 8 do 16.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235f91/

ID ogłoszenia: 11954859cc1288c8

31 komentarzy na “Dam pracę w Holandii na produkcji sera bez języka Zwolle 2015 od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.Mam 24 lata.

  2. Daniel Jaworski na 9 grudnia 2014 @ 18:54

    witam bylbym batdzo zainteresowany pracą przy serach Mam na imię Daniel mam 30 lat.Mój numer tel 517 109 820 Pozdrawiam.

  3. witam jestem zainteresowany państwa propozycią prosze o kontakt 667054332

  4. jestesmy z mezem zainteresowani jaka kolwiek praca prosze o kontakt 327620239

  5. Dzień dobry,chciałabym się dowiedzieć czy oferta pracy jest nadal aktualna.Razem z partnerem jesteśmy zainteresowani.Pracowaliśmy w Holandii na produkcji przy taśmie.Proszę o informację.Pozdrawiam.

  6. Sylwia Majewska na 11 grudnia 2014 @ 10:35

    Czy jest mozliwość pracy dla dwóch par ?

  7. Witam jestem zainteresowana wyjazdem do pracy do fabryki sera.pozdrawiam

  8. Paulina Paweł na 11 grudnia 2014 @ 20:02

    WITAM,
    JESTESMY ZAINTERESOWANI KAZDA PRACA,OBOJE JESTESMY SOLIDNI I PRACOWICI.SZUKAMY PRACY NAWET I NA STALE
    JA PRACOWAŁAM W NIEMCZECH PRZY ZBIORZE OGORKOW I POMIDOROW,ORAZ ZAJMOWAŁAM SIE SADZENIEM PIELENIEM W TUNELACH(KAPUSTY,SAŁATY).PRACOWALAM TAKZE W SZKLARNI PRZY KWIATACH DONICZKOWYCH,ZAŚ PAWEŁ MOŻNA POWIEDZIEC ZE ZNA SIĘ NA KAZDEJ PRACY.

  9. holandia zwolle na 11 grudnia 2014 @ 22:17

    chcialbym wyjechac po nowym roku jechac ja kolega i dziewczyna to muj numer 537826608

  10. Witam,
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy od zaraz proszę o kontakt.

  11. Witam

    Był bym chętny do pracy od stycznia 2015. Prosił bym o przesłanie szczegółów ofery na adres e-mail, jak aplikować itp.

    Pozdrawiam

    Paweł Zachara

  12. Oszust stawki wiekowe na 12 grudnia 2014 @ 19:58

    Jak ktoś ma 19-20 lat to za godzinę dostanie 4.5-5 euro brutto-ubezpieczenie
    podatek , nocleg ok 1000-1600 zł , zostanie mi na czysto 1200-1500 zł ok 400 euro
    + Wyżywienie to zostanie 500 zł , jeszcze mniej niż w Polsce oszusty
    Ja już byłem żałuję za 1 rok pracy za robić miesięcznie na czysto 1000 zł
    Ceny jedzenia są w euro średnio 2 razy wyższe niż w Polsce.

  13. Witam, szukam pracy wraz z moją partnerką na terenie Holandii,ja (23l) partnerka (22l) proszę o kontakt pod nr telefonu 516-875-636 , pozdrawiam.

  14. Witam.

    Czy ta oferta pracy jest nadal aktualna . ?
    Jestem zainteresowany lecz obawiam się trochę jak miałbym wyjeżdżać ponieważ już raz pojechałem do pracy do Holandii do pracy przy ciastkach a wylądowałem przy mięsie i to 76 km codziennie dojezdzać trzeba było do miejsca pracy.

    Czy mógłym się dowiedzieć czegoś więcej. Mam 20 lat ile mniej wiecej zarobki zamieszkanie i nazwa firmy.

    Pozdrawiam Maciej

  15. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą, jestem punktualny, wytrzymały, pracowity, sympatyczny, mój tel: 669096782

  16. Chętnie podejme prace , jestem sumienny i pracowity .Posiadam własny transport

  17. witam . wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani panstwa oferta mamy już niewielkie doswiadczenie w pracy w holandi na produkcji. chcieli bysmy wyjechac z pocztkkiem lutego po nowym roku . bardzo prosimy o kontakt emailowy

  18. jestem zainteresowany pracą prosze o kontakt 607158350 lub na e-mail.

  19. Witam, ja i mąż jesteśmy zainteresowani pracą, tuż po świętach. Kontaktowałam się wcześniej z Panem telefonicznie. Bardzo proszę o odpowiedź.

  20. Jestem zainteresowana panstwa oferta . Dyspozycyjna od zaraz .Pracowalam przy tasmie i na pakowaniu .Moj nr.+48 790 259 333

  21. Witam. Wraz z koleżanką jestem zainteresowana ofertą pracy podaną przez Panstwa na produkcji . Jeżeli ta ofetra jest aktualna bardzo proszę o kontakt .

    dziedzic.1970@o2.pl

  22. Witam.
    Wraz z kolezanka jestem zainteresowana oferta pracy podana przez Panstwa na
    Produkcji. Jezeli oferta jest aktualna prosze o kontakt . Pozdrawiam dziedzic.1970@o2.pl

  23. Witam. Wraz z koleżanką jestem zainteresowana ofertą pracy podaną przez Państwa na produkcji ,jeżeli jest aktualna proszę o kontakt . Pozdrawiam . dziedzic.1970@o2.pl

  24. “Bez znajomości języka Holandia praca w Eindhoven przy pakowaniu wędlin” na 19 grudnia 2014 @ 12:47

    Witam.. mam 24 lata i jestem zainteresowany ofertą pracy,,,pracowałem w niemczech jako magazynier, tel..723 617 372 Paweł

  25. marcin1982 na 28 grudnia 2014 @ 16:03

    jestem zainteresowany pracą prosze o kontakt 663359117

  26. Witam
    jestem zainteresowana Pańswa ofertą pracy. kontakt na nr tel. 512093097

  27. mam 32 estem zainterasowany com 539559705

  28. Krzysztof Kucybala na 24 lutego 2015 @ 10:15

    Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy mają Państwo jeszcze aktualną ofertę pracy. Pracowałem przy serach ponad 2 lata . Prosił bym o kontakt +31617676844

  29. Mariusz i Karolina na 4 sierpnia 2015 @ 09:18

    Witam jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy . Mamy dużo siły i chcęci do pracy mamy własny transport oraz własne zakwaterowanie . Karolina 21 Mariusz – 20.BARDZO NAM ZALEŻY NA PRACY prosze o kontakt pod nr tel 0630492527 lub pod adresem e – mail karolina-bialkowska@o2.pl

Zostaw odpowiedź do Ariel