: do ustalenia

Dam pracę w Holandii pakowanie na produkcji spożywczej od zaraz Enschede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Enschede
  • Opublikowany: 17 lipca 2015 01:56

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Stanowisko w Enschede przy pakowaniu produktów spożywczych. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych i młodych, tak do 22 roku życia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Enschede
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca jest prosta (wymaga od pracownika jedynie dobrych sprawności manualnych), polega na pakowaniu produktów spożywczych w opakowania. Zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– należy posiadać status osoby bezrobotnej przez minimum rok czasu
– chętnie przyjmujemy osoby do 22 roku życia
– wcześniejsze prace produkcyjne będą mile widziane
– posiadanie prawa jazdy
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– zatrudnienie na korzystnych warunkach
– kwaterę na czas trwania umowy
– przejazd z Polski do Holandii
– pracę na okres 12 miesięcy
– urlopy co 2, 3 miesiące

Aplikacja:
Możliwość przesyłania zgłoszeń w formie CV na maila: Sajkiewicz@covebo.pl
Należy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23hb9h/

ID ogłoszenia: 42155a83ede70a5b