do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz bez języka na magazynie z odzieżą Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 17 października 2018 01:04

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą. Oferta z Venlo – przyjmujemy Polaków od zaraz! Zakwalifikowani kandydaci będą mieli załatwione również zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Zarobki: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Venlo.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie ubrań;
  • kompletowanie zamówień;
  • przygotowanie towarów do wysłania;
  • naklejanie etykiet  i obklejanie kartonów;
  • rozładunek oraz załadunek kontenerów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • samodzielność w działaniu;
  • dokładność i precyzja;
  • sprawność fizyczna;
  • język niemiecki lub angielski na dobrym poziomie;
  • chęć i gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • kultura osobista i bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe;
  • wysokie zarobki;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • wstępne szkolenie;
  • szansa zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Informujemy, że nie przesyłamy odpowiedzi odmownych. Prosimy o przemyślane aplikacje.

ID ogłoszenia: 6215bb77f8c70edc