10,19 € / h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz bez języka na magazynie art. spożywczych, Barendrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barendrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: najbliższy weekend
  • Długość umowy: stałe zatrudnienie
  • Opublikowany: 6 września 2019 03:40

Także bez znajomości języka możliwość podjęcia legalnej pracy w Holandii od zaraz na magazynie z artykułami spożywczymi w rejonie Barendrecht 2019.

Praca w Holandii w branży logistycznej. Poszukujemy kandydatów do pracy na magazynie z artykułami spożywczymi (warzywa, owoce, mięso, ryby, nabiał i ciasta), na którym panuje dodatnia temperatura. W zakres obowiązków wchodzi m.in: zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego, załadunek, rozładunek, wydawanie pokwitowań itp. Praca u klienta odbywa się w trybie zmianowym, również w soboty.

Zakres obowiązków:
– kompletowanie zamówień przy pomocy skanera ręcznego
– rozładunek, załadunek
– foliowanie
– prace gospodarcze
– wydawanie pokwitowań

Oferujemy:
– atrakcyjną stawkę godzinową 10,19 €/brutto
dodatki zmianowe:- od pon do pt:- od 19:00 do 23:00 25% (12,73 € brutto / h), od 23:00 do 06:00 40% (14,26 € brutto / h) – Sobota: od 00:00 do 06:00 40% (14,26 € brutto / h), od 19:00 do 23:00 25% (12,73 € brutto / h), od 23:00 do 00:00 100% (20,38 € brutto / h) – Niedziela: od 00:00 do 23:00 100% (20,38 € brutto / h), od 23:00 do 00:00 40 %(14,26 € brutto / h)
– dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy10,87 % dochodów brutto – naliczane od godz. podstawowych
– darmowy powrót z Holandii przewoźnikiem GTV Bus po przepracowaniu min. 8 tygodni.
– stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
– dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
– przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
– sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
– opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
– możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
– rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:
– średnia znajomość języka angielskiego
– gotowość do pracy zmianowej
– prawo jazdy mile widziane

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z poniższego linku:

E&A Sp. z o.o.
Agencja zatrudnienia
ul. Jagiellońska 4
44-100 Gliwice
M: +48 604 467 028
E: gliwice@eena.pl

www.eena.pl

ID ogłoszenia: 9055d6ff05f8a114