10,35 EUR/h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz bez języka w Panningen przy pakowaniu ciastek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: bez informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 września 2018 03:34

Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka. Zakład z Panningen poszukuje Polaków do zatrudnienia. Zapewniona organizacja wyjazdu oraz dobra stawka godzinowa wraz z dodatkami za wakacje i urlopy.

Miejsce: Panningen.

Stawka godzinowa: 10,35 euro brutto.

Stanowisko: pakowacz.

Numer referencyjny: KRAZ 855.

Obowiązki pracownika:
• pakowanie ciastek przy taśmie;
• inne prace zlecone przez kierownika;
• przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
• gotowość do wyjazdu od zaraz;
• sumienność;
• sprawność manualna;
• zapał do pracy;
• odpowiedzialne podejście.

Oferujemy:
• płatne zakwaterowanie z zapewnioną rekompensatą kosztów;
• codzienny transport do pracy;
• organizację darmowego wyjazdu do Holandii;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora;
• wyjazdy również dla par;
• darmowe posiłki w postaci ciasta i sałatek;
• dobrą stawkę godzinową;
• terminową wypłatę tygodniówki;
• pomoc podczas wizyty lekarskiej;
• wsparcie przy wszelkich formalnościach, w tym przy założeniu BSN;
• ubezpieczenie;
• dodatki do wynagrodzenia związane z pracą na zmiany.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem portalu:

Po wejściu na stronę prosimy o kliknięcie „Aplikuj” i wypełnienie formularza aplikacyjnego.

ID ogłoszenia: 115b8d3e69c5f27