do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka na magazynie w Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Opublikowany: 10 marca 2016 15:45

Dystrybutor znanej sieci sklepów z Veghel poszukuje pracowników na magazyn. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego. Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za zbieranie zamówień.

Stanowisko: order-picker/magazynier.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Veghel.
Dostępne również inne lokalizacje: Nieuwegein, Kapelle i Putten.

Opis stanowiska:
Zatrudniony pracownik będzie odpowiadał za kompletowanie zamówień ze słuchawki, skanera lub dostarczonej listy. Praca odbywa się na zmiany (również nocne).

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • elastyczność godzinowa;
  • gotowość do pracy co najmniej przez rok;
  • referencje od poprzednich pracodawców będą zaletą;
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności;
  • profesjonalne podejście do zadań;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • sprawność, brak chorób.

Oferujemy:

  • dojazdy do pracy;
  • możliwość podjęcia pracy na długo;
  • wsparcie w załatwieniu numeru SOFI;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie oferowane przez agencję;
  • umowę o pracę na holenderskich zasadach;
  • tygodniowy system wynagrodzenia;
  • premie za zmiany nocne.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

ID ogłoszenia: 3356e1610b4aa17

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka na magazynie w Veghel”

  1. Andzelika na 18 marca 2016 @ 06:00

    Dzien dobry mam na imie Andzelika Litus mam lat 21 chcialam sie dowiedziec czy aktualna oferta szukam pilnie jakiej kolwiek pracy moj nr tel 015163923512