do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: co najmniej pół roku
  • Opublikowany: 21 maja 2016 18:31

Magazyn z Tilburga szuka pracowników do pakowania kosmetyków oraz kompletowania zamówień bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz z dobrymi zarobkami oraz legalną umową.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Tilburg.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie kosmetyków;
  • zbieranie zamówień klientów;
  • zadania będą przydzielane przez przełożonego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy na co najmniej pół roku;
  • zaświadczenie o niekaralności będzie plusem;
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców;
  • motywacja do pracy;
  • sumienność i uczciwość;
  • język angielski komunikatywny.

Zapewniamy:

  • pomoc w sprawach formalnych;
  • opcja płatnego zakwaterowania;
  • transport do miejsca pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • wsparcie przy organizacji wyjazdu do Holandii;
  • premie za pracę zmianową i nocną;
  • ubezpieczenie i składki;
  • umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji drogą mailową pod adres:

info@hobij.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: PAKOWANIE KOSMETYKÓW.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-pakowaniu-kosmetykow-praca-od-zaraz-id364200.html

ID ogłoszenia: 1485739b636158f1

5 komentarzy na “Dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Tilburg”

  1. Pakowanie kosmetyków

    witam! Z serdeczną prozbą zwracam się o przyjęcie mnie i mojego partnera do pracy od zaraz… Pracowaliśmy już za granicą prace sezonowe mamy duże doświadczenie dotyczące pracy jeżeli będzie pani/pan zainteresowany/na to proszę o kontakt telefoniczny pod numer 512303776 lub na e-mail

  2. Paulina Golinska na 27 maja 2016 @ 12:20

    Witam jeżeli oferta nadal jest aktualna proszę o katastrofie na nr +31641826815

  3. Jestem zainteresowana tel:+31616224679

  4. Jestem zainteresowana tą pracą tel:+31616224679

  5. Jestem zainteresowana605521841