13,46 € brutto/h

Dam pracę w Holandii od zaraz kierowca kat.B bez znajomości języka Nistelrode

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nistelrode
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 maja 2022 20:30

Aktualna od zaraz praca w Holandii jako kierowca kat.B. Zatrudnienie w Nistelrode bez znajomości języka przy rozwożeniu pracowników. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Nistelrode.

Wynagrodzenie: 13,46 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako kierowca samochodu osobowego;
  • zadaniem będzie rozwożenie pracowników z mieszkań agencyjnych do zakładów pracy i z powrotem;
  • czasami będzie to zawiezienie do lekarza, pomoc przy tłumaczeniach;
  • odpowiadanie za sprawny przepływ informacji pomiędzy pracownikami a biurem.

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • posiadanie doświadczenia jako kierowca;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • pełna samodzielność;
  • elastyczność i odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkiem wakacyjnym i urlopowym;
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość zorganizowania odpłatnego przejazdu u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodnie do Polski;
  • rozliczenia podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

źródło: www.eena.pl/0,27042,oferta-pracy-kierowca-samochodu-osobowego-i-dostawczego.html

ID ogłoszenia: 119624cbcb9b9288