460-510 euro/tygodniowo brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz na budowie bez znajomości języka Limburgia 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 maja 2018 00:31

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Limburgii dla budowlańców bez znajomości języka. Dobrze płatna propozycja pracy w Holandii na budowie z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 460 do 510 euro za tydzień brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna dla budowlańców na różnych stanowiskach: murarz, glazurnik, cieśla, tynkarz, dekarz, hydraulik, monter płyt karton-gips i wiele innych

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • preferowane osoby ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego
  • zaletą będzie doświadczenie zdobyte w Holandii
  • własne auto oraz narzędzia do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach obowiązujących w Holandii
  • pracę na dłuższy okres
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników obejmujące kraje Unii Europejskiej
  • darmowe zamieszkanie w samodzielnym pokoju
  • wysokie zarobki wypłacane co tydzień

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

radek@valentojobs.nl

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-budowie-w-limburgii-od-zaraz-2018/

ID ogłoszenia: 4565ae5864763e40