do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz na budowie dla glazurnika-płytkarza bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 maja 2019 00:25

Praca w Holandii na budowie jako glazurnik – kafelkarz. Oferta aktualna od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: glazurnik – płytkarz.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie układanie płytek na podłogach, ścianach i schodach, a także przygotowywanie powierzchni, a w tym również usuwanie nierówności i robienie prac wykończeniowych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego minimum podstawowa;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • stałą pracę;
  • umowę o pracę;
  • pełny pakiet socjalny;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • ubezpieczenie oraz zagwarantowane jest odprowadzanie składek;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu oraz przy załatwianiu wszystkich formalności.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: 511771704 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30.

Źródło: https://www.infopraca.pl/praca/glazurnik-plytkarz/holandia/14461009

ID ogłoszenia: 1185cb1c5384b64f