od 12 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz budowa przy regipsach bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2018 00:33

Oferujemy dobrze płatną pracę w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie możliwe jest od zaraz przy montażu regipsów oraz szpachlowaniu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 12 euro netto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu sufitów i ścian z płyt kartonowo-gipsowych
  • pracownik będzie zajmował się szpachlowaniem oraz rozładunkiem i załadunkiem materiałów

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • pełna samodzielność w wykonywaniu prac
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w Holandii
  • własny samochód
  • gotowość do odbycia kursów w przypadku braku wymaganych umiejętności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • wysokie zarobki w zależności od posiadanych umiejętności
  • zamieszkanie i ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 9035b65c5f544347