10,00 €/h brutto + 50 € bonusu

Dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie bez języka Waalwijk zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 1.10.2018 - 22.12.2018
  • Opublikowany: 19 września 2018 01:16

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie z Waalwijk. Oferta skierowana również do osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zapewniamy wszelką pomoc przy formalnościach.

Stanowisko: magazynier – orderpicker.

Lokalizacja: Waalwijk.

Stawka godzinowa: 10 euro brutto.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień z użyciem skanera;
  • paletowanie zamówienia – układanie towaru na palecie;
  • przetransportowanie przygotowanej palety do działu transportu.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B;
  • mile widziane doświadczenie, jednak nie jest ono wymagane;
  • komunikatywny język angielski – holenderski jest niewymagany;
  • odpowiedzialność;
  • sprawność;
  • samodzielność w działaniu;
  • dobra organizacja czasu.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach – zgodne z certyfikatem SNF;
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo, raz na miesiąc;
  • pomoc w zorganizowaniu podróży do Holandii;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • ubezpieczenie pracownicze na czas pobytu;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • stały dostęp do dokumentów związanych z zatrudnieniem poprzez profil pracownika na stronie www;
  • zatrudnienie od października do końca grudnia;
  • 50 euro bonusu po przepracowaniu całej umowy.

Aplikacje:

Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem strony:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas oferty.

ID ogłoszenia: 7835ba0d2b665e33