do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii 2023 od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka niderlandzkiego w Ede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 21 marca 2022 19:23

Zatrudnienie na magazynie drogeryjnym w Ede dla Polaków. Aktualna od zaraz praca w Holandii jako magazynier bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ede, Heteren.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem systemu voice pick w języku angielskim albo holenderskim;
  • kontrolowanie zgodności za pomocą skanera albo listy;
  • rozmieszczanie produktów w odpowiednich miejscach na magazynie;
  • sortowanie produktów zgodnie z zamówieniami klienta;
  • pakowanie zamówień.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej – min. 3 miesiące;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość pracy nawet przez 6 dni w tygodniu;
  • dojazd do Holandii ze sprawdzonym przewoźnikiem;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie z dostępem do wi-fi;
  • transport do pracy – rower albo samochód firmowy;
  • dodatek urlopowy oraz wakacyjny, które są zgodne z CAO;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można przez stronę:

www.flexcraft.nl/flexcraft-european-work-support/oferty-pracy-w-holandii/formularz-rejestracyjny/

lub pod numerem telefonu: +48 77 474 68 08

Źródło: www.pracuj.pl/praca/orderpicker-dla-sieci-drogerii-holandia,oferta,8731381

ID ogłoszenia: 995620e6f87d344d