do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 19:26

Propozycja podjęcia od zaraz i bez znajomości języka pracy w Holandii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie dla Polaków w Vlijmen z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji kosmetyków, czyli odżywek, balsamów, żeli pod prysznic;
  • pracownik będzie wkładał puste opakowania na linię produkcyjną i nakładał zakrętki na puste butelki;
  • kontrolowanie jakości gotowych kosmetyków;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • możliwość pracy w weekendy i w godzinach nadliczbowych;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • motywacja i chęci do pracy w Holandii;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania oraz ubezpieczenia;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość pracownia w soboty;
  • płatne dodatki;
  • darmowe przejazdy do pracy samochodami służbowymi, a osoby, które będą kierowcami mają dodatkowo 25 Eur na tydzień;
  • dla chętnych pracę na dłużej.