€12,00

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji przy montażu el. plastikowych w Rijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Opublikowany: 19 stycznia 2023 00:14

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz oferta pracy w Holandii na produkcji przy montażu elementów plastikowych. Zatrudnienie w rejonie Rijen

Wynagrodzenie
€12,00 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Rijen, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
RPC Promens jest uznawane za światowego lidera w projektowaniu i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Firma produkuje wszystko, od małych kanistrów z tworzywa sztucznego po plastikowe pojemniki na śmieci lub łódki ratunkowe.
Jako Pracownik Montażu będziesz odpowiedzialny za montaż i wykańczanie tworzyw sztucznych. Będziesz pracować z narzędziami takimi jak szlifierki i elektronarzędzia.

Będziesz pracować od poniedziałków do piątku w godzinach 06:00-14:45 i od 14:45 do 00:30. W jedynym tygodniu będziesz pracować na zmianę dzienną, w kolejnym tygodniu na zmianę wieczorną.
Masz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy. W przypadku pracy na zmianę otrzymasz 114,0% podstawowej stawki za godzinę pracy.

Najbardziej zaangażowani pracownicy, po przepracowaniu wymaganej liczby godzin, mają możliwość uzyskania umowy od klienta. Dołącz do zespołu RPC Promens jako Pracownik montażu!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Montaż elementów plastikowych
Wykończenie gotowych produktów
Praca przy użyciu elektronarzędzi
Praca przy użyciu narzędzi ręcznych

Wymagania
Doświadczenie w pracy z narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami
Dostępność do pracy w systemie zmianowym
Znajomość języka angielskiego

kszczechowiak@ottoworkforce.eu

ID ogłoszenia: 15463c94b73e55ef