€12,17

Dam pracę w Holandii od zaraz obsługa suwnic w Nieuwegein

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwegein
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Stała praca
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 00:09

Przy obsłudze suwnic także bez doświadczenia zawodowego możliwa od zaraz ciekawa praca w Holandii w firmie przemysłowej z Nieuwegein k. Utrechtu. Oczekiwana bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta pracy w Nieuwegein (okolice Utrecht), szukamy pracownika fizycznego do pracy przy obsłudze suwnic sterowanych z poziomu podłogi (doświadczenie nie jest wymagane).

Obowiązki Pracownika:
Załadunek ciężarówek
Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
Obsługa suwnicy z poziomu podłogi
Nasza oferta:

Stawka €12,17 brutto/h +12,5% dodatek
Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba
Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w obsłudze suwnicy
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat.B (mieszkając na lokacji agencyjnej)
Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 22861850f6067e67