atrakcyjne

Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie kawy, sortowanie owoców Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 21.04.2021
  • Długość umowy: min 3 msc
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2021 00:53

Firma działająca na terenie Rotterdamu poszukuje pakowaczy od zaraz do podjęcia legalnej pracy w Holandii. Zatrudnienie m.in. przy pakowaniu kawy oraz sortowaniu owoców / warzyw.

Pakowanie kawy, sortowanie owoców – praca w Holandii od zaraz!

Jeśli poszukujesz ciekawej i dobrze płatnej pracy w Holandii to mamy coś dla Ciebie!
Proponujemy legalną pracę w Holandii z wysoką stawka godzinową w różnych sektorach
Wyjazd z Polski pomożemy Ci zorganizować spod Twojego adresu!
Twoje obowiązki:
• Pakowanie owoców i warzyw
• Kontrola jakości
• Szykowanie towarów do wysyłki
• Prace na szklarniach
• Prace przy bukietach oraz kwiatach
Nasze Oczekiwania wobec Ciebie:
• Gotowość do pracy
• Motywacja do pracy
• Mile widziane prawo jazdy, oraz znajomość języka angielskiego
Możemy Ci zaoferować:
• Wysoką stawkę za godzinę Twojej pracy
• Wypłaty co tydzień
• Zakwaterowanie, legalna praca oraz ubezpieczenie
Podróżując z Polski do Holandii tranzytem przez Niemcy nie musisz posiadać negatywnego wyniku testu na Covid-19.
Jeśli ta oferta jest wydaje Ci się interesująca skontaktuj się z nami -odpowiemy na Wasze pytania.
Pracujemy od poniedziałku do piątku od godz. 8 – 16
Numer telefonu na który możesz się kontaktować w razie pytań:
Agnieszka: +48 577 901 099 bądź e-mail pracuj@klaverteam.com
Karina: +48 570 901 913 bądź e -mail praca@klaverteam.com
Możesz nas także odszukać na FB, Skype lub WhatsApp
Klaver Sp.z.o.o., ul.Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

ID ogłoszenia: 759607d5887600c8