10,80 € brutto/h

Dam pracę w Holandii od zaraz pracownik produkcji w drukarni, Molenaarsgraaf

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Molenaarsgraaf
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 21-06-2021
  • Długość umowy: 31-12-2021
  • Opublikowany: 17 czerwca 2021 00:33

Firma z Molenaarsgraaf poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Holandii przy produkcji w drukarni. Zatrudnianie 2021 z podstawową znajomością języka angielskiego.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów d pracy na stanowisku: pracownik produkcji w drukarni. Praca w Holandii u jednego z naszych zagranicznych klientów.

Jeśli szukasz oferty u sprawdzonego pracodawcy zagranicznego z zapewnioną dużą ilością godzin – to tak oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

praca przy produkcji ulotek (wyjmowanie ulotek z maszyny, pakowanie w pudełka, umieszczenie pudełek na palety)

Nasze oczekiwania:

dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres około 6 miesięcy
mile widziane doświadczenie oraz gotowość do wykonywania pracy na produkcji
zdolności manualne (prace trzeba wykonywać zręcznie, w szybkim tempie)
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B (nie wymagamy jednak od wszystkich kandydatów)
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
otwartość w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci rozwijania swoich umiejętności
dokładność i zaangażowania w wykonywanej pracy
umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
pracę na jedną zmianę z zapewnioną ilością godzin
możliwość podjęcia dłuższej współpracy u sprawdzonego pracodawcy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 62760c9d98454256

error: Kopiowanie zabronione!