10,04 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu szynki bez języka Sassenheim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sassenheim
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 05:50

Poszukujemy chętnych osób bez znajomości języka do podjęcia pracy w Holandii na produkcji szynki. Opcja zatrudnienia w Sassenheim przy pakowaniu wyrobów na linii.

Stanowisko: pakowacz

Nr ref: JGM/11/17

Miejsce: Sassenheim, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,04 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na linii w zakładzie zajmującym się produkcją szynki i bekonu
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy w warunkach chłodniczych, około 12 stopni Celsjusza
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego auta
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • chęć do podjęcia pracy od zaraz
  • dobra kondycja
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość pracy w systemie jednozmianowym

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • zapewnione ubrania robocze oraz narzędzia do pracy
  • pracę na warunkach holenderskich
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • darmowe przejazdy do pracy
  • płatne ubezpieczenie w cenie 22,19 euro tygodniowo oraz zamieszkanie za 85 euro/tydzień

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

77 543 18 41, 77 543 18 53

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-pakowanie-szynki-sassenheim,oferta,5716039

ID ogłoszenia: 8035a4eceb10b773