stawka wiekowa

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka 2019 Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 12 lutego 2017 21:06

Propozycja tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu warzyw oraz owoców. Zatrudnienie w Rotterdamie od zaraz na stanowisku pakowacza bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 12 tygodni, z możliwością przedłużenia

Pensja: stawka wiekowa, od 6,75 do 8,96 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem warzyw oraz owoców przy ruchomej taśmie

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o legalną umowę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu na konto pracownika
  • zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • szansę na stałą współpracę
  • wsparcie w organizacji przejazdu na teren Holandii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres e-mail:

[ogłoszenie wygasło] apn.3656828@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowacz-owocow-i-warzyw-praca-w-holandii-id440912.html

ID ogłoszenia: 774589cabfba7dc1

7 komentarzy na “Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka 2019 Rotterdam”

  1. Witam chciałabym zapytać ile godzin dziennie się pracuje oraz czy weekendy sa dniem pracującym .Mm swoje mieszkanie w Rotterdamie ale nie posiadam transportu. Mam 2 letnie doświadczenie w pakowaniu pomidorów, kontroli jakości i koordynowaniu linii produkcyjnej.

  2. Pracowalem rok czasu przy zbjorach i sortowaniu mam w tym doswiatczenie

  3. Witam bardzo zalezy mi na tej pracy aktualnie przebywam w Holandii
    telefon: 0626773607 email: kamilklimkowski0001@wp.pl

  4. Jestem zainteresowany prace moge zacząć nawet od jutra aktualnie przebywam w Hlandii

  5. Rafal Rajkowski na 21 lutego 2017 @ 18:59

    Witam panstwa jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o katakt

  6. Witam Panstwa, mam obecnie 43 lata, i jestem zaiteresowany panstwa oferta
    moj stan zdrowia jak i stan fizyczny jest bardzo dobry, jestem osobom kreatywnom jak i pomocnom, obecnie mieszkam w miejscowosci Schidam.Prosze o katakt
    POZDRAWIAM.

  7. Witam Panstwa, mam obecnie 43 lata, i jestem zaiteresowany panstwa oferta
    POZDRAWIAM.