0

Dam pracę w Holandii od zaraz przy produkcji sałatek bez znajomości języka, Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min 3 msc
  • Opublikowany: 7 października 2019 01:26
  • Wygasa: 15 dni

Na terenie Dronten od zaraz do podjęcia atrakcyjna oferta pracy w Holandii przy produkcji sałatek. Zatrudnienie także dla osób bez znajomości języka obcego!

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko – pracownik produkcji

PRODUKCJA SAŁATEK
Praca w chłodni.

Zakres obowiązków:
– krojenie warzyw
– mieszanie sałatek
– pakowanie sałatek

Wymagania:
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

Warunki:
– atrakcyjna stawka godzinowa
– ubezpieczenie
– legalne zatrudnienie
– zakwaterowanie

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr:
731 901 913lub 570 901 449
Lub wyślij zgłoszenie na maila
praca@klaverteam.com

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Szukasz innej oferty?

Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z innymi ofertami.

ID ogłoszenia: 9355d9734b538dd7