do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz sprzątanie mieszkań bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 października 2017 01:45

Oferta zatrudnienia przy sprzątaniu mieszkań dla pracowników. Dostępna od zaraz praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku sprzątaczki.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce pracy: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na utrzymywaniu porządku oraz czystości w mieszkaniach dla pracowników
  • osoba zatrudniona będzie dbała o wyposażenie pomieszczeń oraz środki i narzędzia niezbędne do pracy
  • do zadań będzie należało zgłaszanie usterek i awarii w mieszkaniach

Wymagania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem przy sprzątaniu
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • świetne zorganizowanie
  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz praktyka w prowadzeniu auta
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach w oparciu o umowę zlecenie
  • darmowe zamieszkanie oraz dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • opiekę konsultanta
  • służbowy samochód do dyspozycji
  • zapewnione narzędzia do pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysłanie CV na adres:

TARKON Sp. z o.o. ul. Mechaniczna 5 39 – 400 Tarnobrzeg

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/sprzataczka-holandia,oferta,5541695

ID ogłoszenia: 71159d56e7a40e4a

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz sprzątanie mieszkań bez znajomości języka”

  1. Wyrwał Elzbieta na 16 października 2017 @ 09:46

    Dzień dobry szukam pracy w okolicach Eindhowen mieszkam w Heeze

  2. Sprzątaczka- oferta 5541695 na 16 października 2017 @ 10:43

    Witam serdecznie,jestem zainteresowana Państwa oferta pracy,zatrudnienie mogę podjąć w tym tygodniu.Serdecznie pozdrawiam Natalia Nowicka.