do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz przy sprzątaniu obiektów bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz do 31.08.2016
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 22:39

Od zaraz zatrudnimy osoby do sprzątania obiektów w okolicach Tilburga. Holandia praca bez znajomości języka niderlandzkiego. Poszukujemy pracowników na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja: okolice Tilburga. Praca również w Waalwijk, Den Bosch, Drunen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia indywidualnie.

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz toalet;
  • porządkowanie kantyn pracowniczych, szatni;
  • bieżące prace porządkowe;
  • sprzątanie w domkach kempingowych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • komunikatywny język angielski;
  • zaangażowanie w pracę;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • dokładność i szczegółowość;
  • poczucie estetyki;
  • schludny wygląd;
  • dobre zorganizowanie.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na dłużej;
  • dobre zarobki z możliwością podwyżki;
  • dobrą atmosferę;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • holenderską umowę o pracę;
  • dostęp do płatnego ubezpieczenia, zakwaterowania i dojazdów do pracy.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do składania zgłoszeń poprzez stronę www:

ID ogłoszenia: 18057986c99334ea

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii od zaraz przy sprzątaniu obiektów bez języka Tilburg”

  1. Witam ,Para szuka pracy do sprzatania itd.Mieszkamy obecnie w Tilburg.Możemy pracować w różnych miastach,jesteśmy w stanie podjąć prace od zaraz.Prosze o odp.Mój nr 0647656086