€12,74

Dam pracę w Holandii od zaraz przy załadunku/rozładunku na magazynie w Nieuwegein

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwegein
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Opublikowany: 9 lutego 2023 00:29

W rejonie Nieuwegein od zaraz dla pracowników fizycznych oferta pracy w Holandii przy rozładunku – załadunku towarów na magazynie. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana.

Wynagrodzenie
€12,74 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Nieuwegein, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Vlietjonge Staalhandel jest jednym z największych dostawców stali w Holandii. Dzięki szerokiej i głębokiej ofercie magazynowej dostarczają stal konstrukcyjną dla konstruktorów stali, firm budowlanych, fabryk maszyn i producentów przyczep.

Jako Pracownik załadunku/rozładunku będziesz odpowiedzialny za ładowanie i dzielenie ciężarówek z różnymi wyrobami stalowymi. Są to duże i ciężkie materiały, więc głównie będziesz używał suwnicy. Suwnice te mają rozpiętość od 24 do 29 metrów i mogą podnieść do 10 ton materiału. Będziesz pracować w otwartym magazynie z dźwigami i rurami, gdzie może być zimno w zimie i gorąco w lecie.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na nocnej zmianie od 18:00 do 03:15. Za każdą godzinę otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 117% podstawowej stawki godzinowej. Masz możliwość pracy w nadgodzinach, co wiąże się z wyższym wynagrodzeniem.

W pierwszych tygodniach będziesz szkolony w obsłudze suwnicy, aż zdobędziesz wystarczające doświadczenie. Następnie będziesz pracować samodzielnie. Będziesz miał możliwość odbycia szkoleń na wyższe stanowiska. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako pracownik załadunku/rozładunku!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Załadunek/rozładunek ciężarówek
Dzielenie wyrobów stalowych
Obsługa suwnic
Przygotowywanie rur
Sprawdzanie jakości
Podnoszenie rur o różnym ciężarze

Wymagania
Być odpowiedzialnym i dokładnym
Być niezależnym, ale także graczem zespołowym
Gotowość do pracy na nocnej zmianie
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego

kszczechowiak@ottoworkforce.eu