10,79€/h

Dam pracę w Holandii od zaraz – sortowanie metalu, Sluiskil 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sluiskil
  • Data rozpoczęcia pracy: 22-03-2021
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 22 marca 2021 00:01

Dla pracowników fizycznych w Sluiskil od zaraz do podjęcia praca w Holandii polegająca na sortowaniu metali. Oferta bez znajomości języka obcego także jest dostępna.

Dla naszego klienta w Sluiskil (Zeeland), poszukujemy pracowników fizycznych. Praca w firmie zajmującej się sortowaniem metali kolorowych na taśmie.

Praca na dwie zmiany: 6:00 -14:30, 14:30 – 23:00

Obowiązki Pracownika fizycznego:
– Sortowanie metali kolorowych na taśmie
– Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Nasza oferta:
– Stawka €10,79 brutto/h + dodatki zmianowe
– Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
– Prawo jazdy kat.B (mieszkając na lokacji agencyjnej)
– Dobra kondycja fizyczna
– Mile widziany certyfikat VCA (pomagamy również w jego zdobyciu)

Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 8856054a94025c57