11.44-12

Dam pracę w Holandii od zaraz sprzątanie domów na wynajem w Son

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: bez ograniczeń
  • Opublikowany: 25 października 2021 02:05

Z dobrą znajomością języka angielskiego w rejonie Son od zaraz legalna praca w Holandii przy sprzątaniu domów przeznaczonych na wynajem. Konieczne posiadanie własnego zakwaterowania w okolicy.

Pracownik sprzątający.
Nasz klient zapewnia wysoki standard usług sprzątania.
W tej chwili poszukujemy personelu sprzątającego na pełny etat!

Miejsce: Son (region Eindhoven)

Opis stanowiska
Sprzątanie domȯw do wynajęcia pomiędzy okresami wynajmu, aby nowy mieszkaniec mȯgł zamieszkać w czystych warunkach.
W razie potrzeby usuwanie tapet lub wykładzin podłogowych. Decyzję o tym podejmuje klient
Różne projekty sprzątania w ciągu tygodnia
Nie dotyczy regularnego sprzątania biurowców

Wymagania
-Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
-Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-Własne zakwaterowanie ( max. 30km od Eindhoven) i własny transport

Oferujemy:
-Stawka godzinowa 11,44 €, po 2 miesiącach 12 €
-Holenderski kontrakt
-Płatności tygodniowe
-Zwrot kosztów podróży
-Samochód służbowy (start z bazy firmy)
-Praca od poniedziałku do piątku
-38h tygodniowo

Zainteresowana / Zainteresowany?
Wyslij swoje cV na adres jobs@1todrive.com lub zadzwoń +48(32) 209 70 10

ID ogłoszenia: 3406172a4278364e

error: Kopiowanie zabronione!