10,50 euro

Dam pracę w Holandii od zaraz – Wysyłka towaru w Lelystad 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lelydtad
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: długa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 października 2017 03:13

Agencja zatrudnienia dla klienta z Lelydtad poszukuje chętnych do podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy wysyłce towarów. Oferta 2017 z językiem angielskim lub holenderskim.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta poszukuje osoby do Działu Wysyłki towaru.

Praca w magazynie pracodawcy, który zajmuje się wysyłką i sprzedażą części do marek japońskich samochodów i motorów

Obowiązki

– pakowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

– znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego – warunek konieczny

– dokładność, precyzja

– własne zakwaterowanie w/w okolicy Lelystad i transport do pracy

Oferujemy:

– pracę stałą, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 – praca na długi okres czasu

– gwarantowane 40 h tygodniowo

– stawka 10,50 brutto/h

– zwrot za dojazdy do pracy własnym transportem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl, w tytule: Wysyłka towaru/Holandia/Lelystad

ID ogłoszenia: 30659cbb1023c590