12,25€

Dam pracę w Holandii od zaraz załadunek ciężarówek z beczkami, Klundert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Klundert
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2021-05
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2021 00:09

Firma produkcyjna z Klundert poszukuje pracowników fizycznych od zaraz do pracy w Holandii przy załadunku ciężarówek z beczkami. Oczekiwana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Opis stanowiska
Pracownik produkcji zajmuje się załadunkiem ciężarówek z beczkami (ok. 15/20 kg).
Praca produkcyjna z beczkami plastikowymi, praca na linii montażowej (przygotować paletę pod beczką, przymocować klatkę do palety, sprawdźić czy naczynia są puste, założyć nakrętkę na naczynie). Praca w 3 różnych halach – nie ma możliwości wyboru hali do pracy. Liczba godzin w tygodniu: 40 godzin.

Stawki różnią się w zależności od hali:
Hal A 11,29€ +118%. Hal B 10,79€ +112%. Hal C 12,25€.

Wymagania
Komunikatywny angielski lub holenderski.

Skontaktuj się z nami!
PL +48 512 602 557
PL +48 510 958 777
PL +48 784 669 615
NL +31 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 66608a6e0a23652