stawki wiekowe

Dam pracę w Holandii ogrodnictwo bez znajomości języka Bleiswijk pielęgnacja drzewek egoztycznych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 maja 2016 19:25

Poszukujemy osób chętnych do ogrodniczej pracy w Holandii przy pielęgnacji drzewek egzotycznych w szklarni. Zatrudnienie w Bleiswijk dla Polaków, na dobrych warunkach finansowych.

Stanowisko: ogrodnik.

Miejsce pracy: Bleiswijk.

Zarobki: według stawek wiekowych.

Zakres obowiązków:

  • prace pielęgnacyjne przy drzewkach egzotycznych w szklarni;
  • zadania będą przydzielane przez kierownika.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w ogrodnictwie, szczególnie przy kwiatach doniczkowych;
  • dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres;
  • zakwaterowanie w okolicach Bleiswijk;
  • mobilność – własne dojazdy do pracy;
  • sumienne wypełnianie obowiązków;
  • punktualność;
  • dokładność i uczciwość.

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • szkolenie wstępne i pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • tygodniowy system wypłat wynagrodzeń;
  • wynagrodzenie według stawek ustawowych;
  • pomocny i przyjazny zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

praca@veldwerkuitzendbureau.nl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Egzotyczne”.

Prosimy o załączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji. Odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-szklarni-przy-drzewkach-egzotycznych-id359859.html

ID ogłoszenia: 766572a28541d885