9,34 euro brutto/h

Dam pracę w Holandii ogrodnictwo od zaraz przy kwiatach bez języka America

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: America
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 22:13

Holandia praca od zaraz w ogrodnictwie przy pielęgnacji kwiatów. Zatrudnienie w szklarni z America bez znajomości języka niderlandzkiego. Zapewniamy pomoc w formalnościach oraz dobre zarobki.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Lokalizacja: America.

Wynagrodzenie: 9,34 euro za godzinę.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • układanie kwiatów po 25 sztuk w wiaderkach;
  • ścinanie gerberów;
  • praca ma charakter fizyczny i odbywa się w stojącej pozycji.

Wymagania na stanowisku:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • język niemiecki lub angielski na podstawowym poziomie;
  • doświadczenie w pracy przy gerberach;
  • elastyczność i wielozadaniowość;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia do końca listopada;
  • duża dokładność oraz precyzja.

Oferujemy:

  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • dojazdy do pracy oraz transport do Holandii;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • jarografy – odpowiednik polskiego PIT-u;
  • tańsze zakwaterowanie dla osób poniżej 23 lat;
  • dodatki i premie.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

ID ogłoszenia: 22757a0e3402933e