do ustalenia

Dam pracę w Holandii – Operator wózka widłowego w Roosendaal pilne!

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: ---
  • Długość umowy: ---
  • Opublikowany: 7 stycznia 2017 03:17

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Roosendaal zatrudni operatorów wózków widłowych gotowych do pracy w Holandii i szybkiego wyjazdu na miejsce zatrudnienia.

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie, Przemyślu, Oławie oraz Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

OPIS STANOWISKA

• obsługa wózka widłowego zwykłego oraz bocznego
• pomocnicze prace magazynowe
• właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
• dbałość o powierzony sprzęt

WYMAGANIA

• uprawnienia na wózek widłowy (zwykły i boczny)
• doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego
• zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• sumienność, dokładność w wykonywaniu obowiązków
• zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY :

• atrakcyjne wynagrodzenie
• atrakcyjną stawkę godzinową
• pomoc w załatwieniu formalności
• opiekę polskich koordynatorów
• perspektywę rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

Prosimy wysyłać CV na adres:

pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 707586e64b0ccbb1