do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii pakowanie cukierków bez języka od zaraz Etten Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten Leur
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 01:07

Fabryka słodyczy z Etten Leur zatrudni od zaraz osoby na produkcję. Praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu, na dobrych warunkach finansowych. Poszukujemy osób solidnych i pracowitych.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Etten Leur, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie cukierków przy taśmie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pomoc w pracach produkcyjnych;
  • zadania zlecane przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim lub holenderskim;
  • miejsce zamieszkania w Etten Leur lub w okolicach;
  • ważny paszport lub dowód osobisty;
  • zaletą będzie wyrobiony numer SOFI;
  • konto bankowe w holenderskim banku;
  • odpowiedzialne podejście do pracy.

Zapewniamy:

  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • umowę o pracę;
  • dobre zarobki;
  • wstępne przeszkolenie oraz zapoznanie z zakładem;
  • pomoc polskiego managera;
  • możliwość rozpoczęcia pracy nawet od zaraz.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Odpowiemy wyłącznie na aplikacje spełniające nasze wymagania.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-pakowaniu-cukierkow-w-holandii-id357029.html

ID ogłoszenia: 705571e916d582ae

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Dam pracę w Holandii pakowanie cukierków bez języka od zaraz Etten Leur”

  1. Paulina Golinska na 27 maja 2016 @ 12:30

    Witam jeżeli oferta nadal jest aktualna proszę o kontakt na numer +31614826815

  2. Zofia Osman na 30 maja 2016 @ 21:41

    Jestem zainteresowana oferta pracy przy pakowaniu cukierkow dla 3 kobiet.Mieszkamy wspolnie w Rotterdamie,posiadamy wszystkie wymagane dokumenty.Kontakt pod nr tel 0685652253

  3. jestem zainteresowana tą ofertą

  4. Jestesmy grupa 3 osob jestesmy zainteresowani oferta prosze o kontakt +31687940522