7 e/h netto

Dam pracę w Holandii pakowanie owoców i warzyw Venlo czerwiec 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 27.06.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:28

Pod koniec czerwca 2016 potrzebne osoby gotowe do podjęcia tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu warzyw oraz owoców w miejscowości Venlo. Mile widziana znajomość języka obcego.

Opis stanowiska: Zatrudnimy najlepiej panie do pracy przy pakowaniu owoców i warzyw. Mile widziane doświadczenie.

Wymagania: mile widziana znajomość języka obcego.

Oferujemy: Opiekę polskiego rezydenta, pracę w renomowanej firmie, możliwość skorzystania z zaproponowanego zakwaterowania. Możliwy wyjazd w parach!

Wynagrodzenie „na rękę” 7 euro netto. Dużo godzin pracy , dobre zakwaterowanie w całkowicie wyposażonych bungalowach lub mieszkaniach.

Praca w okolicach Venlo

Adres firmy: Jupiter Polska
Łubniany ul. Kolanowska 27
46-024
Kontakt:
w.mirecki@jupiterpolska.pl
Waldemar Mirecki
Tel., 798 388 784, 666 926 329, +48 77 421 59 90

ID ogłoszenia: 231573d99e29100d

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii pakowanie owoców i warzyw Venlo czerwiec 2016”

  1. sebastian mystek na 31 sierpnia 2016 @ 11:54

    jestem zanteresowany propozycji pracy posadam nr sofi prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego wnosku dziekuje