€13,72

Dam pracę w Holandii pracownik magazynu – produkcja ciastek i herbatników, Beek en Donk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beek en Donk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: stała praca
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2021 00:03

Firma produkująca ciastka i herbatniki poszukuje chętnych do pracy w Holandii na magazynie. Zatrudnienie od zaraz na terenie Beek en Donk (k. Eindhoven).

Dla naszego klienta w miejscowości Beek en Donk (okolice Eindhoven) poszukujemy pracownika magazynu rodzinnej firmy zajmującej się produkcją wysokiej jakości herbatników i ciastek.

Obowiązki:
Kontrola i rozładunek towarów
Zapewnienie dostaw surowców
Przygotowanie produktu do wysyłki
Raportowanie przepływających towarów
Nasza oferta:
Stawka €13,72 brutto/h
Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba
Wymagania:
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Doświadczenie jako operator wózka widłowego Heftruck
Prawo jazdy kat.B
Doświadczenie w branży logistycznej
Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 9016103cd0b25beb

Brak tagów