9,53 euro brutto / h

Holandia praca pracownik produkcji przy pakowaniu, sortowaniu owoców Maasdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maasdijk
  • Opublikowany: 29 maja 2015 06:28

Firma z Maasdijk zajmująca się dystrybucją owoców egotycznych poszukuje osób do pracy w Holandii na produkcję przy taśmie. Zadaniem pracownika będzie pakowanie, sortowanie owoców.

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
(SORTOWANIE I PAKOWANIE OWOCÓW)
ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Maasdijk
Wyjazd: 29-30.05.2015
Rozpoczęcie pracy: 01.06.2015
Oferta pracy na długi okres (12 miesięcy)

Obowiązki:
Praca w zakładzie zajmującym się produkcją i dystrybucją warzyw oraz owoców egzotycznych.
Praca na linii produkcyjnej przy sortowaniu, pakowaniu oraz kontroli jakości owoców i warzyw egzotycznych.
Na hali panuje temperatura 7-8st Celcjusza.
Praca w systemie zmianowym
Ilość godzin pracy 35 h– 45 h tygodniowo

Oferujemy:
Stawka 9,53 euro brutto / h
Zakwaterowanie: zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika 75 euro / tydzień
Ubezpieczenie płatne przez pracownika 19,50 euro /tydzień

Pracodawca oferuje możliwość udziału w kursie nauki języka holenderskiego
(2 h w tygodniu – niepłatne)
Wymagania
– Gotowość do wyjazdu na długi okres czasu
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową z konsultantem (warunek konieczny)
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Wymagana jest sprawność fizyczna i brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy
– Mile widziane prawo jazdy
– Mile widziany numer SOFI
– Umiejętność pracy w zespole
– Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: „Pracownik produkcji (owoce egzotyczne)”.
Kontakt telefoniczny: 322580564

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

ID ogłoszenia: 6485562ed5e7c835