do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 01:51

Firma holenderska z Rotterdamu szuka ogrodników do pracy w Holandii przy kwiatach uprawianych w szklarni. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego w ogrodnictwie.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się w szklarni i polega na pielęgnowaniu kwiatów. Zatrudniony będzie się zajmować ich podlewaniem, przesadzaniem, nawożeniem, podcinaniem, ścinaniem, sortowaniem oraz pakowaniem.

Wymagania:
– angielski w stopniu dobrym
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– najchętniej przyjmiemy osoby młode
– sprawne dłonie
– delikatne obchodzenie się z kwiatami
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– dokładność, staranność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie
– dobrze płatną pracę
– pomoc w razie pytań
– transport wewnętrzny
– ubezpieczenie
– miejsce zamieszkania
– zdobycie nowego doświadczenia
– korzystne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: worksupport.735993@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarni-kwiaty-id259708.html

ID ogłoszenia: 61654a9cf9ca30c7

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka Rotterdam”

  1. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata

  2. Witam
    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy.
    proszę o kontakt na nr te. 512093097

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy.Przebywam w Holandii.
    +31645832685