do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Zeist

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeist
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 12:55

Szukamy pakowaczy do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie z miasta Zeist przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Zeist
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie pakowanie ciastek do przygotowanych opakowań według ustalonej ilości.

Wymagania:
– niemiecki lub angielski na poziomie podstawowym jest wymagany
– punktualne stawianie się w pracy
– możliwość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
– sprawne dłonie
– zaangażowanie, punktualność, niezawodność
– przyjazne usposobienie
– radzenie sobie w trudnych sytuacjach
– szybkość, zwinność

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia podstawowe ubezpieczenie
– miejsce do spania
– przejazd do Holandii jest zorganizowany
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– wprowadzenie w system działania firmy
– przeszkolenia w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: covebo.1619174@ats.employsystem.com

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-ciastek-id313144.html

ID ogłoszenia: 74255cbd65354f3e

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Zeist”

  1. Witam wtaz z mezem jestesmy zainteresowani panstwa oferta interesuje nas praca na dłuzszy czas jestesmy dyspozycyjni od zaraz tel 536 439827

  2. Witamy. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy dyspozycyjni i prace mozemy podjąć od zaraz. Prosimy o kontakt 607 983 791

  3. witam, jestem zainteresowana wasza oferta, moge podjac prace od zaraz,prosze o kontakt +31657472837