9,70 euro brutto/h

Dam pracę w Holandii przy pakowaniu i sortowaniu ziół od zaraz w Etten-Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten-Leur
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 7.12.2020
  • Długość umowy: 1-3 miesiące
  • Opublikowany: 3 grudnia 2020 00:57

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Etten-Leur poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Holandii przy pakowaniu i sortowaniu ziół. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy przy sortowaniu i pakowaniu ziół. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Interesuje Cię stabilna praca za granicą? Chcesz doszlifować język obcy i rozwijać się zawodowo? Sprawdź szczegóły oferty i wyjedź z nam do pracy!

Zakres obowiązków:

sortowanie ziół przy taśmie produkcyjnej
odważanie i pakowanie ziół
etykietowanie i przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki
dodatkowe prace sprzątające biur i pomieszczeń służbowych w firmie

Oczekujemy od Ciebie:

dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu (od 3 – 6 m-cy i dłużej)
znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
posiadanie prawa jazdy kat. B (ze względu na dojazd do pracy samochodem służnowym)
otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
umiejętności współpracy z innymi pracownikami
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny oraz dla kierowcy samochodu służbowego
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 3495fc8ce528feb1

Linki sponsorowane