do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy pakowaniu perfum Groningen bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groningen
  • Opublikowany: 8 października 2015 00:46

Szukamy pakowaczy do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Oferta z Groningen przy pakowaniu perfum na okres 6 miesięcy. Pracownicy powinni znać język angielski w stopniu dobrym.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Groningen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: BH/PHS/09/2015
Start: 17.09.2015

Zadania:
– rozpakowywanie dostaw i usuwanie folii
– ponowne pakowanie produktów w nowe opakowania
– naklejanie kodów kreskowych

Wymagania:
– spostrzegawczość
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– sprawne dłonie
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– angielski na dobrym poziomie
– samodzielne wykonywanie zadań
– szybkość uczenia się
– wyjazd na pół roku

Oferujemy:
– legalną pracę na 6 miesięcy
– zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia
– podniesienie swoich kwalifikacji
– przyjazną atmosferę
– zapoznanie z pracownikami
– dzień wdrażający

Aplikacja:
Należy przesłać CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila najbliższego oddziału: bialystok@ottopraca.eu gdynia@ottopraca.eu gliwice@ottopraca.eu kielce@ottopraca.pl krakow@ottopraca.eu opole@ottopraca.eu poznan@ottopraca.eu wroclaw@ottopraca.eu w temacie wiadomości proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24bfd5/

ID ogłoszenia: 51056159608886fb