8,68 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2015 00:39

Producent czekolady szuka pracowników bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu na linii produkcyjnej. Praca w Holandii dla pakowaczy słodyczy, batonów, czekoladek itp.

Stanowisko: pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 8,68 euro/h brutto

Zadania:
Zadania są proste i polegają na ręcznym pakowaniu produktów spożywczych takich jak batony, cukierki, pralinki, czekoladki i tym podobne wyroby cukiernicze. Pracownik będzie układać produkty do pudełek oraz wykonywać inne prace magazynowe.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– angielski na dobrym poziomie
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
– bez problemów ze zdrowiem
– posiadanie numeru SOFI będzie atutem
– zaangażowanie, punktualność
– przestrzeganie zasad higieny osobistej

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– pracę w sprawdzonej firmie
– możliwość podjęcia pracy bez konieczności posiadania doświadczenia
– za pracę po godzinie 18 nagradzamy dodatkami w wysokości 15 % do stawki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-pakowacz/holandia/11690012

ID ogłoszenia: 503558c78efeadbd

Linki sponsorowane

8 komentarzy na “Dam pracę w Holandii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka”

  1. Witam. Jestem gotowy to podjęcia pracy od zaraz. Moj nr kontaktowy :733116455

  2. Tomasz Lech na 30 czerwca 2015 @ 17:11

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Wyjechać mogę od zaraz mam prawo jazdy kat B, książeczkę sanepidowską, angielski na dobrym poziomie.

  3. Witam jestem chętny podjęcia tej pracy oraz muj przyjaciel mamy nr sofi.w Holandii przebywały od 7 lat tj muj numer telefonu.pozdrawiam0031617703054

  4. Człowiek na 1 lipca 2015 @ 11:56

    Witam,jestem zainteresowany propozycją w celu większej ilości informacji proszę o kontakt na mój mail.

  5. Witam jestem zainteresowany wasza oferta aktualnie jestem w holandii w niedziele wyjezdzam mam numer sofi karte ubezpieczeniowa moj numer kontaktowy +48733350026 lub +31649176820

  6. tomcio21ko na 4 lipca 2015 @ 14:16

    Witam, jestem bardzo zainteresowany pracą w Holandii przy zbiórce borówek.
    Mam 19 lat, w tym roku skończyłem szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, wiec przyzwyczajony jestem do ciężkiej pracy fizycznej, średni stopień znajomości języka angielskiego. Dobrze dogaduję się z innymi ludzmi, jestem pozytywnie nastawiony do każdej pracy. Spełnił bym wszystkie z wymagań oprucz prawa jazdy.
    Uprzejmie proszę o odpowiedz. nr. kontaktowy :603-154-858
    Pozdrawiam !

  7. Witam ,
    Para szuka pracy. Pracę możemy podjąć od zaraz. Proszę o kontakt pod nr 669199822 lub 734457663 Pozdrawiamy.

  8. Witam jestem zainteresowana państwa oferta obecnie mieszkam w Holandi – Rotterdam ,posiadam doswiadczenie na produkcji mój nr tel:0658802572 ,niestety nie posiadam własnego środka transportu.